Strona główna / O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo Kromiss Sp. z o.o. powstało w 1988 roku.

KK

Zajmujemy się produkcją nowoczesnych konstrukcji stalowych ocynkowanych i aluminiowych. Główną produkcją są stożkowe słupy oświetleniowe, energetyczne, trakcyjne oraz dla farm wiatrowych. Wytwarzamy i projektujemy trójkątne kratowe i pełnościenne wielokątne wieże antenowe do wysokości 80 m. Na wszystkie wyroby posiadamy Europejskie Certyfikaty Jakości dopuszczające stosowanie ich w całej Europie co jest świadectwem naszego doświadczenia i wysoko wykwalifikowanej załogi.Dzięki stałemu rozwojowi i ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie od lat utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Dziś współpracujemy z ponad trzystoma firmami.

Na tak wysokie osiągnięcia, pracuje grupa ludzi silnie związana z zakładem. Pozytywna atmosfera stwarzana przez zarząd firmy przekłada się na prawidłowy rozwój, sprzyja udoskonalaniu własnych umiejętności jak i zdobywaniu doświadczenia, którego naczelnym celem jest wysokiej jakości produkt i zadowolenie klienta.

Elastyczność i zrozumienie aspektów w branży elektroenergetycznej skłania ku nam obecnych jak i nowych klientów. Przedsiębiorstwo Kromiss Sp. z o. o. jako pierwszy polski producent wprowadziło na rynek (zaprojektowało, zbudowało, posadowiło) :

  • rurowy stożkowy słup energetyczny wysokiego napięcia 110kV,
  • rurową stożkową wieżę meteorologiczną H-86m na farmę wiatrową,
  • rurowy stożkowy słup trakcyjny dla trakcji tramwajowej,
  • maszt oświetleniowy z opuszczaną koroną (w całości polskie rozwiązanie).

W 2009 roku wprowadziliśmy do produkcji słupy wykonywane ze stopów aluminium.